





- Laagste prijs garantie
- Veilig betalen- verzekerd tot € 2500,- door Trusted Shops
- Verzendkosten € 7,95 - België € 10,95 (zwaar € 19,95)
- 14 dagen niet goed geld terug zorgeloos uw aankoop doen
Het Viking Choice douchepaneel is het nieuwste model in de Viking Choice douchepaneelserie. De moderne vorm en zwart-witte lak maken het geheel erg sfeervol. Bovendien heeft het paneel in het midden een beweeglijke vorm die een interessant contrast geeft met de rest van het paneel. De behuizing van dit model is gemaakt van aluminium, terwijl de bedieningsknoppen van metaal zijn. Daarnaast heeft de fabrikant alle wateruitgangen afgewerkt met siliconen sproeiers in het antikalksysteem. Hierdoor kan waterbezinksel dat zich ophoopt in de sproeiers eenvoudig worden verwijderd. Het enige wat u hoeft te doen is voorzichtig op de siliconen sproeiers te drukken om het sediment binnenin te breken.
Het paneel heeft aansluitingen met een onderlinge afstand van niet meer dan 20 cm (gemeten langs de buitenranden van de aansluitingen).
NEO2 is een model uitgerust met een regendouche, douchesproeiers, een waterval (regendouche) en een aparte douchekop. Het paneel is uitgerust met een systeem voor onafhankelijke bediening van elke functie. Daarom kan elk van de vier uitgangen / functies afzonderlijk worden aangestuurd. Hierdoor kunnen twee of meer functies tegelijkertijd werken. Bij gebruik van een waterval kunt u bijvoorbeeld ook hydromassagejets gebruiken.
Het paneel heeft ook een Vernet thermostaatkop. Deze oplossing vergemakkelijkt niet alleen het gebruik, maar beschermt ook tegen risico op verbranding door te hete temperatuur . Naast de temperatuurregelknop bevindt zich een schaal met een schaal van graden Celsius. Zodra de temperatuur is ingesteld, kunt u de volgende keer dat u deze gebruikt, het water alleen in de geselecteerde functie inschakelen.
Specificaties:
Er zijn nog geen reviews geschreven over dit product..